Okunma

Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı


26 Ekim 2018 Cuma 12:10
Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı

Logitech, tüm ses kaynaklarına bağlanabilen yeni 5.1 Surround Hoparlör Sistemi Z607’yi duyurdu. Yeni Logitech hoparlör sisteminin ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Logitech, yaygın ses kaynaklarının tümüne bağlanabilen Bluetooth destekli yeni 5.1 Surround Hoparlör Sistemi Z607’yi duyurdu.

Yeni Logitech hoparlörü çoklu bağlantıyı destekliyor

Yeni Logitech hoparlörü çoklu bağlantı desteği özelliğine sahip. Bu sayede 3.5 mm, RCA ve Bluetooth aracılığıyla TV, telefon ve bilgisayara bağlanabiliyor. Ayrıca SD kart, USB bellek ve FM radyo bağlantılarını da destekliyor.

Logitech Z607,  160 Watt Peak gücü ve 5.25”’lik subwoofer sürücüsüyle TV, telefon, tablet ve bilgisayar gibi ses kaynaklarında kullanıcılara keyifli bir müzik deneyimi sunmayı amaçlıyor.

10 metre kullanım mesafesi

Masa ve konsol üzerine yerleştirilebilen ya da duvara kolayca monte edilebilen Z607, 10 metre kullanım mesafesine sahip kumandası sayesinde çalmak, duraklatmak ve değiştirmek gibi özelliklere kontrol sağlıyor.

Ayrıca 6 metreden uzun arka kabloları, hoparlörlerin herhangi bir kısıtlama olmadan en iyi ses verebileceklerini konuma yerleştirilmesine imkân tanıyor.

Kullanıcıların müziğe telefon, bilgisayar, SD kart veya USB bellek gibi kaynaklardan eriştiklerini ve Logitech Z607’nin neredeyse her ses kaynağıyla uyumlu bir şekilde çalışabildiğini belirten Logitech Ses Genel Müdürü Philippe Depallens, “Sadece bir kez ayarladıktan sonra, subwoofer’daki kontrol panelini veya uzaktan kumandayı kullanarak istediğiniz parçayı oynatabilirsiniz” dedi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Z906 on basar buna

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Löği nin neredeyse tüm ürünlerinin 5 yıl yaşam döngüsü var. Elimde bir adet patlak z906 var. Bir adette mxMaster mouse. Bu yüzden logi doğru yatırım değil.

  3. Anonim dedi ki:

    koskoca logi gitmiş mikado’yu çakmış ya helal olsun mikado’ya ne diyim. sinema sistemi mi kaldı böyle soundbarlar artık işi çözüyor.

" Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bluetooth destekli 5.1 Logitech Z607 çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "