Okunma

Logitech’in Logi Markası Netleşiyor!


15 Temmuz 2015 Çarşamba 14:00
Logitech’in Logi Markası Netleşiyor!

Logitech, uzun yıllardır devamlılığını sürdüren ve üst düzey beğeni toplayan aksesuar ve aparat ürünleriyle bilinen bir firma imajını koruyor. Geçtiğimiz günlerde, uzun süredir devam ettirdiği bu başarılı çizgiyi ikiye ayıran Logitech, medyada büyük yankı uyandırmış ve beraberinde birçok soru işaretini de taşımıştı.

Logitech ve Logi 

Logitech’in kendi isminin yanında bir de Logi markası taşıyacak yeni ürünler tasarlanacağını açıklayan Logitech, buna ek olarak eski kıdemli Nokia tasarımcısını da markanın ilk kez oluşturulan tasarım bölümünün başına getirildiğini de duyurmuştu.

Logitech akıllı telefonlar mı geliyor?

Eski Nokia tasarımcısının, yeni Logitech tasarım bölümünün başına getirilmesi, ilk etapta yeni Logi markasıyla beraber akıllı cihazlar gelebileceği şeklinde yorumlanmıştı. Bu yorumlar sürerken Logitech, kısa süre önce Logi markasını taşıyan ilk ürününü duyurdu.

Logi markasından ilk ürün!

15-07/15/news_inside-logitech-logi-blok-ipad-aksesuar-klavye.jpg

 

Logi BLOK olarak isimlendirilen yeni Logi markalı ürün, aslında Logitech’den aşina olduğumuz bir ürün… Logi Blok yeni iPad kılıfı ve standı, Premium bir aksesuar olarak Logi markasının ilk ürünü olmuş durumda.

Logitech’in başarılı iPad aksesuarlarına bir yenisi daha böylelikle, Logi markasının BLOK ürünüyle eklenmiş oldu.

iPad 2 modelini Surface haline getirin!

15-07/15/news_inside-logitech-logi-blok-ipad-aksesuar-klavye-2.jpg

 

Söz konusu Logi BLOK modeli, aslında iPad modelini neredeyse bir Microsoft Surface modeli haline getirme imkânını vaat ediyor. Zira sadece koruyucu bir kılıf olarak farklı renklerle sunulan konfigürasyonu olduğu gibi, çıkartılabilir bir klavye ile birlikte satın alınabilen tercihi de bulunuyor. Fiyat aralığı ise seçilen konfigürasyona göre 39 ve 129 dolar aralığında değişiklik gösteriyor. Ayrıca söz konusu Blok ürünü, iPad Air 2 için tasarlanmış.

15-07/15/news_inside-logitech-logi-blok-ipad-aksesuar-klavye-3.jpg

 

Logi Blok modelinin ülkemizde de kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Zira Logitech, tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde de aktif şekilde hizmet veren bir firma imajına sahip.

Logi markası ile ilk gelen ürünün bir iPad aksesuarı olması, Logitech’in bundan sonra gerek Logitech gerekse de Logi isimleriyle nasıl bir satış süreci gerçekleştireceği karmaşık bir hal almış oldu.

:: Logi ismiyle ilk gelen ürnünü bir iPad aksesuarı olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Logi markasından akıllı telefon gelebilir mi?
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Logitech’in Logi Markası Netleşiyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    neden ipad2??

" Logitech’in Logi Markası Netleşiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech’in Logi Markası Netleşiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech’in Logi Markası Netleşiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "