Okunma

Londra 2012 Masa Tenisi Doodle’ı


01 Ağustos 2012 Çarşamba 22:13
Londra 2012 Masa Tenisi Doodle’ı

Google, Londra 2012 Olimpiyatları’na verdiği desteği sürdürüyor. 2 Ağustos tarihinde yayınlanan Google özel logosu (Doodle) masa tenisi sporu için özel olarak hazırlandı. Hazırlanan tasarımda Google kelimesi içindeki “O” harfinin yerinde bir raket yer alıyor.

Londra 2012 masa tenisi logosu

Masa tenisinde ülkemizi temsil eden milli sporcularımızdan tek bayanlarda Melek Huang ve tek erkelerde Bora Vang maalesef önceki turlarda elendi. Ülkemiz, masa tenisi müsabakalarında bayanlar ve erkekler takımı olarak yarışmıyor.

Canlı yayın

Olimpiyatlar, şu anda tüm dünyanın gündeminde ve sosyal medyada da sıkça konuşuluyor. Aynı zamanda Londra 2012 Olimpiyatlarını canlı olarak da izlemek mümkün. Londra 2012‘yi canlı olarak takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz

:: Londra Olimpiyatlarını takip ediyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Londra 2012 Masa Tenisi Doodle’ı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Londra 2012 Masa Tenisi Doodle’ı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Londra 2012 Masa Tenisi Doodle’ı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "