Okunma

Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak!


24 Temmuz 2018 Salı 23:00
Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak!

Taksi şoförleri Uber ile tüm Dünya ülkelerinde mücadele etmeye devam ediyor. Bu seferde Londra taksicileri Uber’e dava açmaya hazırlandıklarını duyurdular. Aynı sektörde, iki devin tartışması daha da kızışmadan Uber taksici davası ile sonuçlanacak.

Taksi şoförleri Uber mücadelesini yargıya taşıyor!

Londra taksi şoförleri birebir mücadele ile hedeflerine ulaşamayınca, birlik olup mücadeleye girişmeyi tercih ettiler. Taksi şoförleri Uber konusunda ki mücadelelerini topluca dava açarak devlet mercilerine iletecek.

Londra’da Uber sürücüsü olabilmek için geçici lisans alan şoförlere yönelik tepki gösteren taksiciler, hali hazırda büyük hazırlığı tamamladılar.

taksi şoförleri uber

Reya ve Mischon hukuk danışmanlığı şirketleri ile hukuki mücadele sürdürecek olan taksiciler, Uber adı altında geçici lisans alan sürücülerin sektörde ki ilerleyişini engellemeyi hedefliyor.

“Uber’e toplu dava açmayı değerlendiriyoruz.” diyen taksi şoförleri, gerek yaptıkları işbirliği ile gerekse de yaptıkları hukuki mücadele çabaları ile niyetlerini ortaya koyuyor.

Uber kanadı ise henüz olaya karşın sessiz bir ilerleyiş sürdürmekte. Uber Taksici gerginliği mahkeme salonlarında çözülecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak!”

 1. Anonim dedi ki:

  Neden dava açıyorlar ki, Haydarları yokmuymuş.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Avrupa harbiden bizi kıskaniyi :))

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  bizde yasaklanınca millet ayağa kalkıyor londradakine ses yok 🙂

 4. Anonim dedi ki:

  Ne gerek var, yol ortasında pataklasalardı sorun çözülürdü.

" Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Londra’da taksi şoförleri Uber’e dava açacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "