Lost’un yıldızı corona virüsüne yakalandı


20 Mart 2020 Cuma 18:15
Lost’un yıldızı corona virüsüne yakalandı

Tüm dünya genelinde corona virüsü ile mücadele devam ederken, bu virüse yakalandığını duyuran ünlülere Daniel Dae Kim ile bir yenisi daha eklendi.

Twitter ve Instagram’da yaptığı paylaşımda COVID-19 teşhisi konulduğunu belirten Kim, New York’tan Hawaii‘ye döndüğü sırada boğazında kaşıntı hissetmeye başladığını ve daha sonra vücudundaki ağrıların attığını dile getirdi. Şüphelendiği için hastaneye başvuran ünlü oyuncu yapılan test pozitif çıktı.

Lost dizisinin yıldızı: Daniel Dae Kim koronavirüse yakalandı!

Kore asıllı Amerikalı oyuncu Daniel Dae Kim, 4 Ağustos 1968 tarihinde Güney Kore’de doğdu. Ancak Easton, Pennsylvania’da büyüdü. Üniversiteden politika ve tiyatro dallarında lisans eğitimi aldı.

Üniversiteden politika ve tiyatro dallarında lisans eğitimi almıştır. Lost dizisinde canlandırdığı Jin-Soo Kwon karakteri her ne kadar İngilizce bilmese de Kim akıcı bir şekilde İngilizce konuşmakta ancak Kore dilini pek bilmediği ifade edilmektedir.

Angel, 24, Star Trek: Voyager, Star Trek: Enterprise, Crusade, CSI: Crime Scene Investigation dizilerinde de rol almıştır. Seinfeld, NYPD Blue, ve ER dizilerinde konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkmıştır. Örümcek Adam 2 filminde de ufak bir rolde gözükmüştür. Şu an Eylül 2010’dan beri oynamakta olan Hawaii Five-O’da Chin Ho karakterini canlandırmaktadır.
yazarMehmet Ali Ertunç

1997 yılında Hatay’da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitimine devam ederken, 2015'den bu yana ShiftDelete.Net'te çalışıyor. Yazılım geliştirmenin yanı sıra, savunma sanayi ve havacılıkla ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Lost’un yıldızı corona virüsüne yakalandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lost’un yıldızı corona virüsüne yakalandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lost’un yıldızı corona virüsüne yakalandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2