Okunma

LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!


09 Eylül 2017 Cumartesi 12:30
LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!

Bugün sızdırılan iOS 11 Golden Master (geliştiriciler için final) sürümündeki yeni iPhone ve yeni AirPods detaylarından bahsetmiştik.9to5Mac sitesi iOS 11 GM sürümünü inceleyerek LTE destekli Apple Watch’un görüntülerine de ulaştı.

LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!

iOS 11 Golden Master’daki watch uygulamasında Apple Watch Series 3 olarak adlandırılacağı düşünülen yeni Apple Watch’un görüntüsü mevcut. Bu görüntüden yeni akıllı saatin Apple Watch Series 2 ile benzer bir form faktörüne sahip olduğunu söylemek mümkün.

17-09/09/apple-watch-series-3-lte.jpg

Watch uygulamasında demo olarak görülen model Uzay Grisi renginde. Apple Watch Series 3, muhtemelen içerisinde LTE çipi bulunan kırmızı digital crowna sahip. Yani bu kırmızı digital crown aynı zamanda LTE anteni.

17-09/09/apple-watch-3-lte.jpg

iOS 11 Golden Master’da görülen sinyal göstergesi de yeni Apple Watch’ta bu özelliğin olacağının kanıtı. LTE destekli Apple Watch, bağlı olduğu iPhone ile aynı telefon numarasını kullanacak. Bu, Apple Watch sahiplerinin saatlerini kullanarak sorunsuz bir şekilde görüşme yapabilecekleri anlamına geliyor.

Apple Watch Series 3’te hücresel ayar kurulumu otomatik olacak gibi görünüyor. Muhtemelen yeni Apple Watch eşleştirildiğinde kullanıcılara LTE özelliğini kullanıp kullanmayacakları sorularak ona göre bir yapılandırma gerçekleşecek. Apple Watch Series 3’ün ilk görüntülerini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

:: LTE destekli Apple Watch Series 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

 


yazarİlker Çiftçi

2009’dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

2 yorum - “LTE özellikli Apple Watch kesinleşti!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu saat çıkarsa turkcellden ben e-sim bekliyorum hallederler gibi geliyor. Ohh miss gibi vallahi bu saat çıkar da eğer telefonun hattına bağlanırsa müthiş olur. Kesinlikle istiyorum bunu.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiyedeki e-sim kartını ***** kartlı gelseydi iyi ***** bunu kullanamayacaz anlamı yok.

Yorum yazın

Geri bildirim