Okunma

LucasArts’tan Yeni Bir Oyun Geliyor


11 Eylül 2009 Cuma 09:47
LucasArts’tan Yeni Bir Oyun Geliyor

Gelen haberlere göre GameTrailers tarafından doğrulandığı üzere, LucasArts firmasının Lucidity isimli yeni bir oyun projesi üzerinde çalıştıklarına yönelik çıkan söylentilerin gerçek olduğu bildirildi. PC ve Xbox Live Arcade platformları için geliştirilen yapım, indirilebilir formatta yayınlanacak.

Macera türünün en başarılı ürünlerini vermiş olan LucasArts’ın elinden çıkacak olan yapım, bu bakımdan duyurulması ile birlikte türün fan’ları arasında büyük bir heyecan yarattı. 2B kombinasyonuna ve kayar ekran yapısına sahip olacak Lucidity, içeriğinde türün vazgeçilmez öğelerinden bulmacalar barındıracak. Başrol olarak Sophie karakterini kontrol edeceğimiz yapımda, bölüm tasarımları adeta çocuk kitaplarından fırlamış bir görünüme sahip olacak. Xbox Live Arcade platformu için bu ay sonunda piyasada olacak oyunun, PC versiyonunun çıkış tarihi için ise herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

:: En sevdiğiniz LucasArts yapımı hangisi idi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LucasArts’tan Yeni Bir Oyun Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LucasArts’tan Yeni Bir Oyun Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LucasArts’tan Yeni Bir Oyun Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "