Okunma

M&W Aksesuar Ailesi Genişliyor


07 Temmuz 2014 Pazartesi 07:56
M&W Aksesuar Ailesi Genişliyor

Çanta ve tablet kılıfı tasarımlarıyla kullanıcılara farklı ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan M&W ürün ailesi, yerli üretimde dizüstü bilgisayar çantaları, tablet kılıfları, cep telefonu kılıfları ve imza attığı birçok özel tasarım ve kurumsal çözümler ile pazarda önemli yer ediniyor. Yakaladığı yükseliş trendini son dönemde yaptığı uluslararası anlaşmalarla daha da büyüterek M&W markasını daha farklı ürün yelpazesi ile genişletiyor.

Günümüzde hızla çoğalan mobil ürünler ile birlikte bu ürünleri daha güvenli taşımak ve şık görünmek de yükselen bir trend olarak göze çarpıyor. M&W, ihtiyaçlara yönelik yeni çözümlerini mouse, soğutucu, wireless teknolojisine sahip ürünler ile sizlere sunarken, yakın gelecekte de giyilebilir teknolojilerle tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir süredir bu konu üzerinde çalışan Marka Teknoloji çok özel anlaşmalarla Türkiye’ye kazandıracağı ürünleri M&W olarak satışa sunacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" M&W Aksesuar Ailesi Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere M&W Aksesuar Ailesi Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda M&W Aksesuar Ailesi Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "