Okunma

Mac OS X’te Mozilla Konforu


26 Aralık 2008 Cuma 09:00
Mac OS X’te Mozilla Konforu

Mac OS X’te Mozilla’nın gücünü hissettiren Gecko tabanlı web tarayıcısı Camino 2 için ilk açık beta sürümü yayınlandı. Mac kullanıcılarının bir hayli işine hoşuna gidecek olan Camino 2, Firefox 3 ile aynı şekilde Gecko 1,9 üzerine geliştirilmiş. Beta sürümünde yer alan yenilikler ise, sekmeleri sürükleyip bırakarak düzenleme, araç çubuğunda Tab Overview simgesi, Flash animasyonları istediğiniz sitelerde engelleme ve JavaScript 1,8 desteği olarak sıralanıyor. Mac OS X kullanıyorsanız, hem Safari’nin hem de Firefox’un en iyi özelliklerini birleştiren Camino 2 beta 1 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

:: Camino tarayıcısıyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Camino
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mac OS X’te Mozilla Konforu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ãœstü kalsın,neler denedim neler;hiç birisi mozilla 2… serisinintadını ***** i aşan eklentinin verdiği seçim özgürlüğü ve tarayıcımı kafama göre şekillendirip herşeyebir çözüm bulmak varken; mozilla 3… serisini bile bana beğ***** isteğim mozillanın 2…serisini muhafazaedip,geliş***** hızlı ,daha korumalı daha güvenli olması için ufak tefek yama, rötuşlamak mümkünken illede yeni bir versiyonu reklam kaygısı ile sürüp, birtakım yeni sorunlarla uğraşmayı gereksiz ve yeniden başa dönüş olarak görü***** altını çizerek:
    İYİNİN REKLAMA İHTİYACI YOK ! ***** önünde
    sonunda herkes eniyiyi arayıpbulmakzorundadır,diyorum.

" Mac OS X’te Mozilla Konforu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac OS X’te Mozilla Konforu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac OS X’te Mozilla Konforu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "