Okunma

macOS Catalina 10.15.2 beta yayınladı


08 Kasım 2019 Cuma 14:15
macOS Catalina 10.15.2 beta yayınladı

Apple, büyük bir ilgiyle karşılanan Catalina’da ikinci perdeyi açtı. macOS Catalina 10.15.2 güncellemesini geliştiriciler için beta olarak yayınladı.

macOS Catalina 10.15.2 beta çıktı

Yeni beta sürümü 10.15.1’in resmi tanıtımından yalnızca bir hafta sonra geldi. Bir geliştiriciyseniz ve beta sürümü kendiniz test etmek istiyorsanız, Apple Geliştirici Merkezi‘nden kolayca bu beta sürümüne erişebilirsiniz.

Son beta sürümü, Sistem Tercihleri‘ndeki Yazılım Güncelleme mekanizması kullanılarak indirilebilir ve kurulabilir. Ancak, Geliştirici Merkezi’nden uygun bir yapılandırma profilinin gerekli olduğunu unutmayın.

macOS Catalina 10.15.2 sürümünün beklentileri tam anlamıyla karşılayıp karşılamayacağını henüz ön görmek mümkün değil. Önceki yapılarda ve performans geliştirmelerinde ele alınmayan hata düzeltmelerinin, geliştiricilere özel yayınlanan bu beta sürümü ile yapılması bekleniyor.

macOS Catalina 10.15.2

macOS Catalina ile kullanıcılar önemli yeniliklerle karşılaşmıştı. Bunların başında iTunes’un kaldırılması ve üç bölüme ayrılması yer alıyordu.

Bunun dışında, güncelleme 32 bit uygulamaları da kaldırıyor ve yeni bir My Find uygulamasını barındırıyor. Fotoğraflar uygulaması, gizlilik seçenekleri ve iyileştirmelerden oluşan bir paketle arayüz yenilenmiş bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Kullanıcıların yeni arayüz ve özellikleri nasıl karşılayacağını ise zamanla göreceğiz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" macOS Catalina 10.15.2 beta yayınladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere macOS Catalina 10.15.2 beta yayınladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda macOS Catalina 10.15.2 beta yayınladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "