Okunma

Magisk arayüzü güncellendi


04 Şubat 2019 Pazartesi 11:13
Magisk arayüzü güncellendi

Günümüzde en çok kullanılan root yönetim uygulaması ünvanına sahip olan Magisk, bugün aldığı güncelleme ile arayüzünü değiştiriyor.

Magisk arayüzü güncellendi

Eskiden root denildiğinde bir standart olan SuperSU, artık yerini Magisk’e bırakmış gibi gözüküyor. Dahili SafetyNet koruması atlatma özelliği ve zahmetsiz şekilde indirilebilir, geniş modül listesiyle, SuperSU ve Xposed uygulamalarına güzel bir alternatif.

Daha kullanıcı dostu bir arayüz, daha gelişmiş özellikler ve güvenlik için, uygulamanın ve root modülünün sürekli olarak güncelleme alması, tahmin edebileceğiniz üzere, Magisk root yöneticisini tercih etmek için güzel sebepler.

Bugün erken erişim sürümlerinin yayınlandığı güncelleme kanalında, arayüzü değiştiren bir güncelleme yayınlandı. Yeni arayüzde, büyük değişiklikler olmasa da, daha basit ve anlaşılabilir bir arayüz sunulmuş durumda.

magisk

Yeni arayüzü incelediğimizde, sosyal medya linklerinin alta konumlandırılmış olduğunu görüyoruz. Root modülü ve root yöneticisini indirebilmek için, artık iki seçenek mevcut.

Deneyimsiz kullanıcılar için, Force Encryption ve DM-Verity seçeneklerinin, deneysel olduğunun vurgulanması amacı ile “Gelişmiş seçenekler” başlığı altında gizlenmiş olduğunu da görmekteyiz. Stabil sürümü yayınlandığında, arayüzün tekrar değiştirilebilir olduğu ihtimali de hala var.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Magisk arayüzü güncellendi”

  1. Harbiye Nazırı dedi ki:

    Magiski . zip i twrp recovery ile yükleme yaptım ama bu kez de telefonum açılmadı. Birçok foruma baktim ama kesin bir sonuç ve çözüme ulaşamadım lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

    1. Teknoloji Dostu dedi ki:

      yüklediğin rom magisk i desteklemiyor olabilir

" Magisk arayüzü güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Magisk arayüzü güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Magisk arayüzü güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "