Okunma

Makinistanbul 1-2-3 Nisan’da İTÜ’de


20 Mart 2015 Cuma 08:30
Makinistanbul 1-2-3 Nisan’da İTÜ’de

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü tarafından 2005 yılında “Kariyer Günleri” adıyla düzenlenmeye başlanılan ve  2011 yılından itibaren “Makinistanbul” ismiyle öğrencilerle buluşan kariyer etkinliği bu yıl da 1-2-3 Nisan tarihlerinde öğrenciler ile firmaları bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Etkinlik boyunca düzenlenen seminer ve paneller ile katılımcıları hem genel iş yaşantısı hem de sektörel olarak bilgilendirmeyi hedefleyen Makinistanbul etkinliğinde her sene olduğu gibi bu yıl da 30’dan fazla üniversitenin öğrencilerinin bir araya gelmesi bekleniliyor. 

Katılımcıları stantlarda Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla buluşma ve birbirinden değerli konuşmacıların bulunacağı seminerlere katılma şansını elde etmenin yanı sıra, ülkemizin önde gelen firmaları tarafından düzenlenecek proje yarışmaları ve vaka çalışmalarının ile sertifikalı eğitimler ve mühendislik alanındaki en güncel konuların tartışılacağı panerller de bekliyor. 

15-03/20/2.jpg

1-2-3 Nisan tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Gümüşsuyu Yerleşkesi‘nde düzenlenecek olan Makinistanbul etkinliğine buradan kaydolabilir ve etkinlikte yer alacak konuşmacı ve firmaları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Etkinliğe katılacak firmaların bazıları ise; Arçelik Group, B/S/H, Mercedes-Benz, Vestel, Roketsan, Goodyear, Disc Akademi, 3Dörtgen, Kal-Der, Dialogue şeklinde.

:: Üniversitelerde düzenlenen etkinlikleri nasıl buluyorsunuz?
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Makinistanbul 1-2-3 Nisan’da İTÜ’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Makinistanbul 1-2-3 Nisan’da İTÜ’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Makinistanbul 1-2-3 Nisan’da İTÜ’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "