Okunma

Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu


03 Ekim 2010 Pazar 18:22
Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu

3 Ekim 2010 20.49 tarihli 4.4 şiddetindeki Marmara Depremi, özellikle İstanbul’da korku ve endişe yarattı. Depreme online ortamda yakalanan kullanıcılar da durumu vakit kaybetmeden olabildiğince doğal bir ruh haliyle Twitter’a aktarmayı ihmale etmedi. “Deprem oldu” tümcesinin arka arkaya birçok kullanıcı tarafından girilmesi, Twitter gündemini bir anda değiştirdi. Burada yer alan haberimizde geçen “Recep Bey” vakasında olduğu gibi “deprem oldu” popüler başlıklarda ilk sıraya yerleşti. Yazıyı yayına hazırladığımız esnada hâlâ bu başlık ilk sırada yer almaktaydı.

 


Düzenleme: Bu haberi girdikten kısa bir sonra sonra Twitter’da “Marmara Depremi” trendlerde ilk sıraya geçti.

:: Twitter’a “deprem oldu” yazanlardan biri misiniz?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet aynı sizin ***** gerçekten .Olabilir .Çünkü 99 da olduğu gibi olabilir.

" Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marmara Depremi Twitter’ı Vurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "