Okunma

MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor


02 Eylül 2009 Çarşamba 07:57
MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor

15 Ağustos’ta resmi olarak duyurulan yeni versiyonu ile benzer ilgi alanlarına sahip kişilerin profil sayfalarına görüntüleyebilme, takip etme, mesajlaşma, dürtme, detaylı arama, gibi kullanıcılarına kırktan fazla yeni özellik sağlayan Marro.ws, Avrupa’nın en prestijli sosyal medya sitesinde “Marro.ws: Zekice Tasarlanmış Güçlü Bir Servis” başlığıyla yer aldı.

What Would Google Do? isimli kitabıyla Google‘a önemli katkılar sağlayan Jeff Jarvis, Ebay‘ın Almanya Ülke Müdür Frerk – Malte Feller, Babbel CEO’su Markus Witte, Google Ürün Müdürü ve Jaiku’nun kurucusu Jyri Engestörm, Xing‘in CEO’su Stefan Gross-Selbeck gibi sosyal medyanın önde gelen isimlerinin de konuşmacı olarak davet edildiği Next’09 etkinliğine davet edilen Marro.ws ekibi, Ağustos ayı ortasında yayınladıkları ikinci versiyon ile Avrupa’da oldukça ilgi gördü.

 

Marro.ws projesinin amacı, kullanıcıların bir kere internet üzerinde eriştiği bilgiye tekrar çok daha hızlı bir şekilde erişebilmesini sağlamak. Marro.ws önemli gördüğünüz bilgileri sizin için saklıyor ve dünyanın her yerinde bu bilgiyi istediğiniz formatta tekrar size sunabiliyor.

 

Üçüncü ayını yeni dolduran bir Marro.ws projesini Amerika’da açtıkları ofis üzerinden yürüttüklerini belirten ekip dört kişiyi istihdam ediyor. Şu ana kadar ellerinde bulunan kaynakları kendilerinin oluşturduğunu ve bu kaynaklar ile düşündüklerinin %25’ini hayata geçirebildiklerini ifade eden ekip; ABD, Polonya, İngiltere, İtalya, Çin, Almanya, Belçika ve Hindistan gibi ülkelerin en yüksek ziyaretçi kaydettikleri ülkeler arasında bulunduğunu söylüyor.

:: Marro.ws projesini başarılı buluyor musunuz?


 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** kullanıyorum. kullanması daha kıolay ve arayüzü daha anlaşılır. ayrıca kendisi eski bir türk projesidir.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    site güzel olmuş arkadaşları tebrik ediyorum. ***** u kullanmayı tercih ederim. sunduğu özellikler bana daha cazip geliyor. ayrıca ***** da bir yerli malı, herkes bunu kullanmalı

" MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MARRO.WS Yeni Sürümüyle İlgi Çekiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "