Okunma

Masaüstünde Logitech Keyfi


17 Ağustos 2009 Pazartesi 11:07
Masaüstünde Logitech Keyfi

Logitech Wireless Desktop MK700 adlı klavye fare seti ile oldukça ilgi çekiyor. Tuşları aydınlatmalı olan klavye, üzerinde bulunan LED takımı sayesinde kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. LED takımı, özellikle pil göstergesini, Caps Lock, FN, Scroll, Num Lock ve Mute tuşlarını farklı aydınlatıyor.

Ürünün fiyatı ve piyasaya çıkış tarihi henüz belli değil.

 

Sağ el kullanımı için düşünülen fare oldukça ergonomik. Fare’nin üzerinde bulunan Scroll tekerleği Logitech’in üst seviye fare’lerde kullanılan teknolojilerle aynı. Bu tekerlek sayesinde çok sayfalı Word veya PDF dokümanları arasında hızlıca geçiş yapılabiliyor.

Bu setin önemli bir özelliği oldukça uzun bir pil ömrüne sahip olması. Tam şarjlı klavye üç yıl, fare de bir yıl kesintisiz çalışabiliyor.

:: Hangi marka klavye/fare setini kullanıyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Masaüstünde Logitech Keyfi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masaüstünde Logitech Keyfi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masaüstünde Logitech Keyfi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "