Okunma

Masaüstünüzdeki Yardımcınız


16 Şubat 2009 Pazartesi 19:29
Masaüstünüzdeki Yardımcınız

Bilgisayarınızda en çok baktığınız ve ilgilendiğiniz alanlardan biri olan masaüstünüzde bir şerit biçiminde görev ve randevularınızı takvim üzerinde gösteren PlainSight Desktop Calendar ile aynı zamanda istediğiniz bir ildeki 7 günlük hava durumu raporlarını da görüntüleyebilirsiniz.


Hava durumu için Türkiye’den oldukça fazla
sayıda şehri seçebiliyorsunuz.

Outlook ile Uyumlu

Masaüstünüze sırasıyla bulunduğunuz aydaki takvimi, görevlerinizi, randevularınızı ve hava durumunu içeren bir şerit ekleyen bu yazılım ile bilgileriniz hep elinizin altında olacak. Sistem tepsisine bıraktığı simgesinden ayarlarına ulaşabileceğiniz PlainSight Desktop Calendar’da bu simgeden tüm arayüzü kişiselleştirebilir, yeni görev ve randevular için eklemeler yapabilir ve hava durumu için şehir seçimi yapabilirsiniz. Microsoft Outlook ile uyumlu olarak çalışan bu yazılım masaüstünüze her uğramanızda en büyük yardımcınız olmaya aday.

İndirin

Program 30 günlük kullanım kısıtlaması ile geliyor. Program tam sürümünü satın alarak bu kısıtlamayı kaldırmak isterseniz 19,95 Dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (2,4 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Desksware
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Masaüstünüzdeki Yardımcınız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Masaüstünüzdeki Yardımcınız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Masaüstünüzdeki Yardımcınız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "