Okunma

PAX ’09: Mass Effect 2 Ekran Görüntüleri


07 Eylül 2009 Pazartesi 09:53
PAX ’09: Mass Effect 2 Ekran Görüntüleri

Electronic Arts tarafından geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Penny Arcade Expo (PAX) etkinliğinde yeni haberler ve materyaller paylaşıldı. Mass Effect 2‘ye ait yayınlanan ekran görüntüleri, her zaman olduğu gibi heyecan yarattı.

BioWare tarafından yapılan açıklamaya göre, yapımın 2010 yılından önce piyasada olmayacağının belirtilmesi ile hevesler bir miktar kursakta kalsa da, Mass Effect 2’de PC ve Xbox360 versiyonlarının her ikisinde de oldukça detaylı karakterlere sahip olacak olması, daha fazla görev, gezegen ve daha çok karakter etkileşimi bizleri bekliyor olacak.

:: Mass Effect 2 bekleneni verecek mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PAX ’09: Mass Effect 2 Ekran Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PAX ’09: Mass Effect 2 Ekran Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PAX ’09: Mass Effect 2 Ekran Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "