Okunma

Mass Effect 3’te Bayan Karakter


29 Ağustos 2011 Pazartesi 18:30
Mass Effect 3’te Bayan Karakter

Bildiğiniz gibi Mass Effect’te karakter yaratma seçeneği oyunculara bırakılmış bir vaziyette. Aslında RPG türünün en iyi örneğinde de bunu görmemiz yerinde olmuş.

Peki kullanıcılar bayan bir karakter ile oyunu bitirmek isterse ne olacak? Yapımcı firma BioWare, bunları düşündü ve oyuna Bayan Shepard karakterini entegre etti.

Karakterin fiziksel özellikleri ise oyunculara bırakıldı. Bayan kartakterin şekillenmesinde büyük rol oynayan oyuncular ise Mass Effect’in Facebook sayfasından oylarını kullanarak katkıda bulundular.

Sonucunda da Bayan Shepard karakterinin kızıl olmasına karar kılındı. 

:: Mass Effect 3’ü bu karakter ile bitirmeyi düşünüyor musunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mass Effect 3’te Bayan Karakter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mass Effect 3’te Bayan Karakter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mass Effect 3’te Bayan Karakter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "