Okunma

Mass Effect Andromeda’nın kötü adamları


15 Kasım 2016 Salı 06:00
Mass Effect Andromeda’nın kötü adamları

BioWare’ın ünlü Mass Effect serisinin yeni oyunu Andromeda hakkında detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.

Oyunda en çok merak edilen konulardan biri olan, kötü uzaylı ırkın kim olacağı sorusuna da cevap geldi.

Organik ve zırhlı kötü uzaylılar

Kett isimli uzaylı ırkı, önceki oyunlarda görmeye alıştığımız elektronik/yapay formatlı uzaylı kötü ırkların aksine, organik yapıya sahip.

Zırhlı ve sert bir görünüme sahip olacak Kett, iki ayaklı, insansı görünüme sahip ve kıyafet giyen bir ırk olacak. Ancak bu ırkın Samanyolu Galaksisi içinde değil, Andromeda Galaksisi’nde yaşadığını unutmamak gerekiyor.

Ancak oyundaki gerçek süper kötü ırk Kett olmayacak. Oyuncular bazı Kett karakterlerini kendi mürettabatına katma şansı yakalayacak.

Süper kötü ırkın ise, ilk üç serideki tüm Samanyolu Galaksisi’ni yok edecek güçteki kötü ırktan daha beter olması bekleniyor.

:: Sizce Andromeda’daki süper kötü ırk hangi özelliklere sahip olacak?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mass Effect Andromeda’nın kötü adamları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mass Effect Andromeda’nın kötü adamları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mass Effect Andromeda’nın kötü adamları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "