Okunma

Bilgisayarınız Matrix Olsun


01 Şubat 2009 Pazar 14:10
Bilgisayarınız Matrix Olsun

Geçtiğimiz binyılda gösterime girdiğinde, adeta aksiyon filmleri tarihinde bir çağı kapatıp yeni bir çağ açan, kitleleri peşinden sürükleyen Matrix‘teki bilgisayar ekranlarını hatırlarsınız. Hani şu siyah bir fonda onlarca yeşil karakterin aşağı doğru akar gibi yanıp söndüğü ekranlar.

Beyaz Tavşanı İzleyin

Siz de bilgisayarınıza bu akıllara kazınan görüntüyü ekran koruyucu olarak yüklemek isterseniz, tek yapmanız gereken Bits Screensaver‘ı buraya tıklayarak indirmek. Ardından sıkıştırma klasörünün içindeki program dosyasına sağ tıklayın ve Yükle komutunu verin. Sonra da Neo pardösüleri, Ajan Smith gözlükleri ve Morpheus kravatlarıyla ilgili anılarla dolu bir yolculuğa çıkın.

:: Matrix ile ilgili anılarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Nontube
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgisayarınız Matrix Olsun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınız Matrix Olsun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınız Matrix Olsun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "