M-bird 7 Sayısal Video-Müzik Çalar


11 Kasım 2005 Cuma 15:00
M-bird 7 Sayısal Video-Müzik Çalar
Yaptığımız yenilik aslında basit: Şimdiye kadar hazırladığımız izle-öğren animasyonları donanım incelemelerinde kullanacağız. Ayrıca arka planda sesli anlatım da olacak. Proje üzerine uzun süredir düşünüyoruz ve en sonunda uygulamaya geçmeye kadar verdik.

Burada yayınladığımız animasyon deneme amaçlı olarak okur tepkileri almak için hazırlandı. Önemli olan sistemin işe yararlılığını sınamak ve sizlerden alacağımız geri dönüşlerle sonraki çalışmalarımızı yönlendirmek.

M-bird 7  XY-22: Çok Özellik – Küçük Boyut

Ürünü bir kaç gündür kullanıyoruz ve genel olarak kullanımı basit ve tatminkâr. Bu da denetim tuşlarının görev paylaşımındaki rahatlıktan geliyor. Gerçi mükemmel değil; ama bol tuş rahatça kullanım vaat ediyor. Menü mantığını çözmeniz ve hızlıca menülerde gezinmeniz çok kısa süre alıyor.

Evet, bu üründe dahilî hoparlör var. Ses çıkış güçü çok fazla değil (100mW x 2); ama sessiz bir ortamda kulaklık kullanmadan müzik dosyalarını veya radyo dinlemek çok hoş. Gece yatmadan önce ürünün kendiliğinden kapanma özelliğini açıp dosyaları sıraya dizmek, uyuyana kadar da hoparlörden müzik dinlemek hoşumuza gitti. Bu sebeple bunu gördüğümüz herkese anlatmaya karar verdik. 🙂

Bize gelen ürün 512 MB dahilî belleğe sahip. USB kablosyla bilgisayara bağlanıyor ve bağlandığında içindeki tümleşik pili şarj etmeye başlıyor. Ürünün boyutları bizim ölçümümüze göre 70 mm x 41 mm x 20mm, her ne kadar bu ölçü biriminden diyetisyenler sebebiyle nefret etmiş de olsak, bu boyut bir kibrit kutusuna tekabül ediyor.

Ürünün firma ve fiyat bilgileri videomuzun içinde mevcut. Başlat’a basın ve izleyin/dinleyin.

Sesli Animasyon:

http://www.shiftdelete.net/site/videokurs/mbird.swf

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

İlk yorumu ben yazayım. Ne denebilir ki. Baya emek harcanmışa benziyor. Video dersler hazırlamışken bu tarz hazırlamak bence daha güzel olur. Tabi bu işlem için baya zamanınız gidecektir.

SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Çok başarılı bir inceleme olmuş. Firmaların kendi yayınlattığı haberler gibi olmamış ve bu ürünü satın alacaklara ya da almayı düşünenlere söylenmesi gereken herşeyi söylemiş. Devamını bekliyoruz Berkin’den.

SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Berkin süper olmuş eline ve boğazına sağlık süper bir yorum ve süper bir animasyon olmuş ellerin dert görmesin:)

SDN Okuru
SDN Okuru
15 yıl önce

Ne denilebilir ki; “Çok fazla oluyorsunuz!” :grin . Asıl biz, emek verip bu kadar güzel bir sunum hazırladığı için Berkin’e teşekkür ediyoruz.

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Valla bu seli tanıtım işi çok hoşuma gitti. Fakat ürünün kullanımı hakkında biraz daha detaya girilseydi diyorum aslında. Bu sizin hatanız değil Vega Bilgisayar’ın ürünün içerisine detaylı bir Türkçe kullanım kulavuzu koyması gerekirdi Fakat sizin bu emeğinize hayran kaldım teşekkürler.

" M-bird 7 Sayısal Video-Müzik Çalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere M-bird 7 Sayısal Video-Müzik Çalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda M-bird 7 Sayısal Video-Müzik Çalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi