Okunma

.ME Alan Adları Açılıyor


16 Temmuz 2008 Çarşamba 21:00
.ME Alan Adları Açılıyor
Mayıs ayından bu yana varlığını sürdüren ve marka tesciline sahip kişi ve kurumlara öncelik tanınan .ME uzantılı internet alan adları, bugün yayına açılıyor. Marka tescil şartının geçerli olduğu süreden sonra, Haziran ayından bu yana da ilk gelen alır mantığıyla .ME uzantılı internet alan adları tescil edilmeye devam etti. Şu sıralarda ise bazı açık artırmalar için süre devam ediyor. Şİmdiye kadar 30.000 tane .ME uzantılı alan adı tescil edilmiş durumda.

.ME alan adının özelliği, İngilizce’de ben/beni anlamına gelmesi. Dolayısıyla Love.ME (beni sev), Call.ME (beni ara) gibi alan adlarının çok yüksek fiyatlardan alıcı bulması bekleniyor.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “.ME Alan Adları Açılıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  *****, *****, *****, *****, ***** 😀
  Nasılım?…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ***** bakabilirsiniz….

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Eee iyide nereden alacaz? Ne biçim bir haber bu?…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  gö***** satılmadıysa bana göster bi :)))…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  ***** alındımı acaba…

 6. SDN Okuru dedi ki:

  bence ***** de çok paraya gider hem iki harfli bir alan adı zaten pahalı:)…

 7. SDN Okuru dedi ki:

  *****

 8. SDN Okuru dedi ki:

  “Şİmdiye kadar 30.000 tane .ME uzantılı alan adı tescil edilmiş *****

  nerden tescil edilmiş bu alan adları, nasıl edilmiş. haber yayınlıyorsunuz ama nasıl olduğu hakkında en ufak bilgi yok. …

" .ME Alan Adları Açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere .ME Alan Adları Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda .ME Alan Adları Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "