Okunma

MediaMarkt’ın yeni CFO’su belli oldu!


11 Nisan 2018 Çarşamba 11:45
MediaMarkt’ın yeni CFO’su belli oldu!

MediaMarkt’ın yeni CFO‘su bugün açıklanan karar ile belli oldu. Uzun yıllar finans alanında üst düzey görevlerde bulunan ve bu alandaki yönetimi konusunda deneyimiyle dikkat çeken Yeşim Ar Kundakçı, MediaMarkt’ın yeni CFO’su oldu. Peki, Yeşim Ar Kundakçı kimdir?

Yeşim Ar Kundakçı kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Yeşim Ar Kundakçı, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Interbank’ta Finansal Planlama ve Kurumsal Finansman bölümlerinde kariyer hayatına başlayan Yeşim Ar Kundakçı, sırasıyla Du Pont de Nemours, the Coca-Cola Company, Turkcell Group, Gate Gourmet USAŞ ve Beymen’de Türkiye ve yurtdışı operasyonlarını kapsayan üst düzey finansal yönetim görevlerinde bulundu.

Yeniden yapılandırma, kriz dönemlerinde karlı büyüme, yabancı ortaklıklar kurma/yönetme ve özel sermaye şirketleriyle çalışma konularında geniş deneyimleri bulunan Yeşim Ar Kundakçı, MediaMarkt Türkiye’de CFO olarak görev alacak.

MediaMarkt yeni CFO

:: MediaMarkt’ın uyguladığı uygun fiyat politikasını beğeniyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MediaMarkt’ın yeni CFO’su belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MediaMarkt’ın yeni CFO’su belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MediaMarkt’ın yeni CFO’su belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "