Okunma

Medical Park’a Microsoft Desteği


23 Şubat 2015 Pazartesi 07:06
Medical Park’a Microsoft Desteği

Medical Park Hastaneler Grubu’na Share Point ve Microsoft CRM ile bilişim desteği veren Microsoft, Microsoft iş ortağı AGC’nin hayata geçirdiği proje ile Medical Park çalışanlarının günlük çalışmalarını son derece kolaylaştırıyor.

Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft, çözüm ortaklığı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Medical Park Hastaneler Grubu’na Share Point ve CRM desteği veren Microsoft, ihtiyacı olan şirketlere bilişim çözümleri sunuyor.

Share Point ile dosyalara kolay ulaşım

SharePoint üzerindeki portal projesi ile çalışanların yetkileri dahilinde aradıkları dokümanlara kolayca ulaşabilmeleri sağlanıyor. Duyurular e-posta yerine SharePoint üzerinden paylaşılıyor. Böylece formlara kolayca erişildiğinden fikir ve düşünceler çok daha rahat paylaşılıp projeye dönüştürülebiliyor.

15-02/23/1-1424704017.jpg

Microsoft CRM ile 68 milyon hizmet derlendi

Microsoft CRM ile 17 hizmet noktasından elde edilen verilerin tek bir veri havuzunda toplanması sağlandı. Bu sayede 200 milyon veri 5 milyon farklı hasta kaydı, 12 milyon protokol, 25 milyon ICD-10 kodu, 38 milyon laboratuar-radyoloji sonucu, 68 milyon hizmet derlendi.

Microsoft ile yapılan işbirliğinin kendilerine büyük fayda sağladığını belirten Medical Park Hastaneler Grubu Bilgi Teknolojileri Direktörü Ahmet Usta, “Microsoft Share Point sayesinde geçmiş dönem evraklarımıza kolayca ulaşabiliyoruz.

Ayrıca bu sistem çalışanlarımıza da şirket ile ilgili merak ettikleri her sorunun cevabını hızlıca öğrenebilme fırsatı sunuyor. Aldığımız CRM hizmeti ise hedef kitlemize sorunsuz bir şekilde ulaşmamızı sağladı. İş yapış süreçlerimizi kolaylaştırdığı için Microsoft’la çalışmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

:: Microsoft ile Medical Park anlaşmasını nasıl yorumluyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Medical Park’a Microsoft Desteği”

  1. ekwebtasarim dedi ki:

    Hep Büyüklere destek veriliyor tabandakiler ne yapsýn

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye’nin bilişim gücü Microsoft?

" Medical Park’a Microsoft Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Medical Park’a Microsoft Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Medical Park’a Microsoft Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "