Okunma

Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın!


22 Nisan 2009 Çarşamba 15:05
Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın!

Symbian’ın uzun yıllara dayanan mobil cihazlarda deneyimine karşın görsellik konusunda iPhone’dan bir parça geri kaldığı bir gerçek. İşte tam bu noktada Symbian’ın 3. parti uygulama konusundaki ezici üstünlüğü bu açığı da başarıyla kapatıyor. Mesajlarınızı bir anlık mesajlaşma yazılımı havasında size sunan program aynı numaralardan gelen mesajları da otomatik olarak gruplandırarak takibini kolaylaştırıyor.

Uygulama ilk kurulumun ardından açılışta önceki mesajlarınızı senkronize etmek isteyip istemediğinizi soruyor. Senkronize işlemi çok uzun sürmüyor. Basit birkaç adımın ardından program arkaplanda çalışmaya devam ederek gelen mesajları programın üslubunda takip etmeye başlıyorsunuz.


Uygulamanın mesajları gruplandırması oldukça başarılı

Sahte sms, ileri tarihli sms fonksiyonları da bulunan program kısa yol tuşlarıyla kolay bir kullanıma ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Bu yeni sürümde önceki sürümlere nazaran çok fazla bir değişiklik yok. Ancak yoğun kullanımda programdan atma sorunu düzeltilmiş, bilinen buglar giderilmiş ve her Symbian sürümü için tek bir sis dosyası haline getirilmiş. N82 ve 5800XM ile denediğimiz ve buradan indirebileceğiniz uygulama Unsigned olduğundan sertifikalandırmanız gerekmektedir.

:: Kısa mesaj uygulamalarında görsellik sizin için önemli mi?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Cem abi geldiğinizden beri siteyi mobil konularda çok güç***** başarılı yazılarınızın devamını dilerim.

" Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mesajlarınıza iPhone arayüzüyle bakın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "