Okunma

Metin Dosyalarından MP3 Olur mu?


17 Nisan 2009 Cuma 06:47
Metin Dosyalarından MP3 Olur mu?

Başarılı bir online dönüştürme servisi olan Zamzar, dosya dönüştürme seçenekleri arasına metinden sese dönüştürmeyi de ekledi. Tek yapmanız gereken bir Word, PDF, TXT, OpenDocument ya da Wordperfect belgesini yükleyerek, çıkış formatı olarak MP3‘ü seçmek. Birkaç dakika içerisinde e-posta adresinize Zamzar’dan bu MP3’ün linki gönderilecek.

Şimdilik emekleme aşamasında olan metinden sese dönüştürme özelliği, yabancı dildeki belgelerde bile ancak sınıfı geçebilecek bir kalite sunsa da, metin seslendirmeyi online ortama taşıması açısından Zamzar’ın attığı önemli bir adım olarak görülebilir. Servis ayrıca birçok farklı tipte dosyayı da birinden diğerine dönüştürebiliyor. Hemen kullanmak için buraya tıklayın.

:: Elde ettiğiniz MP3’leri yeterli buldunuz mu?

Bilgi İçin : Zamzar
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Metin Dosyalarından MP3 Olur mu?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkçe destek yok kardeş

" Metin Dosyalarından MP3 Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Metin Dosyalarından MP3 Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Metin Dosyalarından MP3 Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "