Okunma

MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu


27 Haziran 2012 Çarşamba 18:00
MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu

Microsoft‘un geçtiğimiz ay Release Preview olarak yayımladığı Windows 8‘in kullanıcı sayısı giderek artıyor. İlk sürümlere göre oldukça geliştirilen, hataları giderilen ve yeni özellikler eklenen işletim sisteminde uygulama sayısının azlığı şimdilik yoğun kullanımı engelliyor. Ancak birçok yazılımın uygulaması da yavaş yavaş Windows 8 sürümüyle ortaya çıkıyor.

Onlardan biri de Windows kullanıcılarının fazlasıyla kullandığı Windows yazılımı olan MetroTwit. Daha önceden beta olarak ortaya çıkan MetroTwit uygulaması şimdi tam sürümüyle Windows 8 kullanıcıları için yayımlandı. Uygulama ile birlikte Windows 8’in Metro arayüzüne ve özelliklerine uygun bir şekilde Twitter hesabınızı kullanabilirsiniz.

Aslında buradan Microsoft‘un işletim sistemini önceden piyasaya sürerek ne kadar doğru bir tercih yaptığını da görebiliyoruz. Release Preview versiyonuyla birçok kullanıcı hem işletim sistemini deneyip geribildirimde bulunuyor, hem de uygulama yapımcıları işletim sistemi daha piyasaya çıkmadan uygulamalarını geliştirip kullanıcılara sunabiliyor. Böylece Windows 8 çıktığında hem geniş uygulama ağı hem de testler sayesinde minimum hataya sahip uygulamalar mağazada yer alıyor olacaktır.

Windows 8 kullanıyorsanız uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

:: MetroTwit kullanıyor musunuz? Windows 8’e geçtiğinizde kurmayı düşünüyor musunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu”

  1. fatihizm dedi ki:

    Windows 7 versiyonu da bir harika. En iyi Twitter clienti diyebilirim.

" MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MetroTwit Artık Windows 8 Uyumlu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "