Okunma

MGS4’e Özel Bluetooth Kulaklık


15 Mayıs 2008 Salı 21:00
MGS4’e Özel Bluetooth Kulaklık
Hideo Kojima‘nın oyun dünyasına bahşettiği Metal Gear Solid serisi, 12 Haziran’da çıkacak olan Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots ile görkemli bir kapanış yapmak için gün sayıyor. Hayranların ilgisini sürekli üstünde tutmak türlü taklalar atan firmalar da, MGS renkli PlayStation 3 konsolu, MGS çakısı, MGS Corn Flakes ve Solid Snake Kaymaklı Yoğurtları‘nın ardından şimdi de oyuna özel bir Bluetooth kulaklıklı mikrofon seti tanıttı.

Cep Telefonunuza da Uygun

8 saate kadar konuşma ve 160 saate kadar bekleme süresi sunan kulaklığın üzerinde oyunun şık bir logosu bulunuyor. Oyunun çıktığı gün 60 dolardan satılacak olan cihazı, sesli görüşme imkanı tanıyan diğer online PS3 oyunlarında da kullanabileceğiniz gibi, cep telefonunuzla da uyumlu olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Elbette bu durumda üzerinizde toplayacağınız bakışlardan biz sorumlu değiliz.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim