Okunma

Microsoft Acompli’yi Satın Aldı


02 Aralık 2014 Salı 15:30
Microsoft Acompli’yi Satın Aldı

Bu yılın hızla gelişen e-posta uygulamalarından olan Acompli, elde edilen resmi bilgilere göre yazılım devi Microsoft tarafından satın alındı. 

Android ve iOS platformunun popüler uygulamalarından olan Acompli’nin kurumsal başkan yardımcısı Rajesh Jha, blog adresi üzerinden yaptığı açıklama ile satın almayı doğruladı. Söz konusu anlaşmanın 200 milyon dolara ile gerçekleştiği konuşulanlar arasında. Ancak bu rakam henüz doğrulanmış değil.

14-12/02/acompli-1417529907.jpg

Peki bu uygulama ne işe yarıyordu diye sorarsanız eğer; iCloud, Exchange, Gmail, Dropbox gibi birçok e-posta servislerinden gelen iletileri tek yerden sunabilen Acompli, kullanıcısına büyük kolaylık sağlıyor.

Acompli’nin internet sitesi üzerinde satın alımla ilgili yapılan açıklamada ise, Office 365 ile Acompli’nin entegre bir biçimde çalışması için görüşme içerisinde oldukları ve Apple, Dropbox, Google ve Box’a verilen desteğin devam edeceğini belirtildi.

14-12/02/microsoft-acompli-1417530027.jpg

Gmail’in Android uygulamasının güncellenmesi ve artık iCloud, Exchange, Gmail gibi diğer e-posta servislerini de desteklemesine karşılık verecek gibi gözüken Microsoft, görünen o ki Acompli işlevselliğini Outlook platformu ile birleştirerek yüksek verim almayı planlıyor.

Diğer bir yandan e-posta istemcisi Acompli uygulamasının satın alımdan sonra Windows Phone platformuna gelebileceğini de söyleyelim.

:: Acompli e-posta istemcisini kullanıyor musunuz?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Acompli’yi Satın Aldı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    buyuksun ms

" Microsoft Acompli’yi Satın Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Acompli’yi Satın Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Acompli’yi Satın Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "