Okunma

Microsoft Çuvalları Hazırlıyor


03 Nisan 2009 Cuma 04:40
Microsoft Çuvalları Hazırlıyor

Arama motorunu yeniden yapılandırmayı planlayan Microsoft, Live Search için hazırlanacak yeni markanın reklam kampanyasını yürütmek için JWT ile anlaştı. Piyasa uzmanlarına göre, internet, televizyon, radyo ve basılı yayında Microsoft’un yeni markasının tanıtımı 80 ila 100 milyon dolarlık bir bütçe gerektirecek. Geçtiğimiz yıl da marka bilinirliği için reklama 300 milyon dolardan fazla para harcayan Microsoft, bakalım yeni alt markasının reklam kampanyasından memnun kalacak mı.

:: Kumo Microsoft’u kurtarır mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Çuvalları Hazırlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Çuvalları Hazırlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Çuvalları Hazırlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "