Okunma

Microsoft da Akıllandı


31 Ocak 2009 Cumartesi 12:00
Microsoft da Akıllandı

Uzunca bir zaman sonra Firefox‘un varlığını nihayet kabullenen Microsoft, Live Search için resmi bir eklenti hazıradı. Microsoft Live Search arama çubuğu için için otomatik öneriler getiren eklenti, genelde Google‘ı Microsoft’a her alanda tercih eden Firefox kullanıcılarından bakalım nasıl bir geri dönüş alacak.

:: Live Search’ı Mozilla Firefox’a ekleyin.

:: Firefox’a Microsoft’un eli değmeli mi?

Bilgi İçin : Firefox Eklenti Sayfası
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft da Akıllandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Firefox ve ben… Lütfen aramıza girmenn!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Firefox dan şaşmam 🙂 … Firefox’m 🙂 (L)

  3. SDN Okuru dedi ki:

    umrumda olur mu? bence olmaz! Google varken kim ne yapsın her yanı hata dolu, hatta bunlar için hata kodları üreten microzortu!

" Microsoft da Akıllandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft da Akıllandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft da Akıllandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "