Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı!


20 Aralık 2018 Perşembe 08:00
ABONE OL
Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı!

Microsoft 2013 yılından bu yana katlanabilir cihaz haberleriyle gündeme geliyor. Bu sefer ise Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı. Andromeda olarak adlandırılmış olan cihaz, menteşeli yapısıyla dikkat çekti!

Microsoft katlanabilir cihaz patenti ile gündemde!

Uzun süredir konuşulan fakat bir türlü net bilgiler verilmeyen Microsoft’un katlanabilir cihazı Andromeda hakkında önemli bir gelişme ortaya çıktı. Masif katlanabilir cihaz patentinin ortaya çıkmasıyla Surface Andromeda olarak adlandırılması beklenen cihaz hakkında söylentiler gün geçtikçe artıyor.

Çift ekranlı katlanabilir bir cihazın menteşe mekanizması ve diğer özelliklerini detaylandıran yeni Microsoft patent görselleri, katlanabilir cihaz Andromeda tanıtımına az kaldığının işaretlerini verdi.

Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı! SDN-3

Patent görselleri ve bazı sızıntılar,  karmaşık menteşe mekanizması dışında önemli özellikler hakkında işaretler de verdi. Resimde görüldüğü gibi “Meet you at 5.00 PM” yazısı, telefon yarıya kadar katlandığında bile görünmeye devam ediyor yani bildirimlerinizi rahatlıkla okuyor ve alabiliyor olacaksınız.

Ayrıca, cihazın hem alt hem de yanlarında bulunan kilitleme mekanizması ile de cihazınızı kolayca kapatıp, kilitleyebiliyorsunuz. Henüz cihaz hakkında kesin detaylara ulaşılmamış olsa da bu patent ile birlikte yakın zamanda cihazın sunulması bekleniyor.

Peki, siz Microsoft Surface Andromeda olarak adlandırılması beklenen cihazlardan beklentileriniz nelerdir?
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Meno
Meno
2 yıl önce

Kaç yıldır ha geldi ha gelecek. Microsoft hiç akıllanmaz. Bu saatten sonra gelse ne olur gelmese ne olur zaten piyasada bir kaç rakibi olacak… yani yine bir hayal kırıklığı…boş yatırım

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Windows phone geri gelsin

" Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft katlanabilir cihaz patenti ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Thodex borsasına para yatıranlara ne olacak? Thodex borsasına para yatıranlara ne olacak?
  2. 2 Samsung Galaxy Tab A7 incelemesi Samsung Galaxy Tab A7 incelemesi
  3. 3 BİM'de satılacak drone'u inceledik BİM'de satılacak drone'u inceledik
  4. 4 Apple'ın tanıttığı yeni ürünler neler? 10 dakikada özet! Apple'ın tanıttığı yeni ürünler neler? 10 dakikada özet!
  5. 5 Drone'un kralı bu mu? DJI FPV inceleme! Drone'un kralı bu mu? DJI FPV inceleme!
  6. 6 Apple yeni ürünlerini tanıttı! Apple yeni ürünlerini tanıttı!
  7. 7 Ali Babacan çekiminin arka planı! Ali Babacan çekiminin arka planı!
  8. 8 BİM'de 75 TL'ye satılacak Polosmart kulaklığı test ettik! BİM'de 75 TL'ye satılacak Polosmart kulaklığı test ettik!
  9. 9 Merakla beklenen Xiaomi Redmi Note 10 inceleme! Merakla beklenen Xiaomi Redmi Note 10 inceleme!
  10. 10 Askerde telefonla neler yaşadık? Anılarımızı anlattık! Askerde telefonla neler yaşadık? Anılarımızı anlattık!