Okunma

Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor!


01 Aralık 2018 Cumartesi 15:00
Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor!

Katlanabilir telefonlar gün geçtikçe hayatımıza girmeye devam ediyor. Bu sürecin markalar arasında bir rekabet oluşturması ile önümüzdeki yıl Microsoft katlanabilir telefon Andromeda ile katlanabilir cihaz furyasına katılacak şirketler arasına girdi!

Microsoft katlanabilir telefon 2019 yılında sunulacak!

Birçok ünlü mobil teknoloji firması gelecek yıla ulaşması beklenen bir sonraki katlanabilir telefon filosu için planlarını yapmaya başladı. Bununla birlikte 2019’da piyasaya sürülecek olan katlanabilir telefonlar için sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy F ile piyasaya sert bir giriş yapmıştı. Ardından Huawei ve LG patentlerini aldı, ardından Sony şeffaf katlanabilir telefonu hakkında çıkan sızıntılarla şirketler sırasını belli etmişti. Bu sefer güzel haber Microsoft hayranları için geldi. Gelen sızıntılara göre, şirketin 2019 yılında Andromeda projesiyle katlanabilir akıllı telefon piyasasına girmesi bekleniyor.

Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor! SDN-1

Microsoft çalışanlarından blog yazarı Brad Same, Microsoft’un gelecek yıl katlanabilir cihazlarını piyasaya süreceğini birkaç kez üstü kapalı da olsa yazmıştı. Şirketin gelecek yıl piyasaya süreceği katlanabilir telefon şu ana kadar çıkmış en ince katlanabilir telefon olacak iddialarıyla gün yüzünde.

Donanım özellikleri ve yazılım özellikleri henüz detaylandırılmadı. Fakat kısa sürede detaylarında sızdırılacağını düşünmekteyiz. Zaten Galaxy F içinde gördüğümüz gibi kullanılabilirlik açısından çok bir şey vadetmeyen cihazlar, seneye biraz daha geliştirilerek herkesin kullanabileceği kolaylığı sunması bekleniyor.

Peki, sizce katlanabilir telefonlar piyasadaki cihazların yerini alabilecek mi?
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Microsoft, katlanabilir telefonun aksine, telefon boyutlarında katlanabilir bilgisayar üzerinde çalışmakta. Normalde ekim 2018’de piyasaya sürecekti fakat bazı nedenlerden dolayı erteledi.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Muazzam Windows Phone’a destek veremediler. Her aklıma gelmesinde içim gider.

 3. Anonim dedi ki:

  Microsoft kaç yıldır surface phone çıkaracak bu haber de asılsız

 4. Anonim dedi ki:

  Windows phone hezimetin gibi bunu da batırırsın.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Şu an Microsoft Phone kullanıyorum. Keşke hiç Microsoft bu işlere bulaşmasa yazılımlarla filan devam etse

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aslında katlanabilir telefon fikrini ilk Microsoft yayınladı ve 2 yıldır üzerinde çalışıyor.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  En berbatını bu beceriksizler yapar

 8. Anonim dedi ki:

  13 binden aşağı olmaz..
  katlanmasa zııırr mı ediyor..hayretya..

 9. Anonim dedi ki:

  şu evrendeki en vizyonsuz şirket microsofttur

 10. Anonim dedi ki:

  Fiyatlara bağlı olarak tercih sebebi olabilir. Artık cep telefonu kullanmıyoruz zaten ve güçlü cihazlar, çok yönlü cihazlar isteniyor. Bir protez haline geldi bu mini bilgisayarlar. O olmadan gebereceğine inanan ahmaklar bile var bu dünyada.

 11. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Microsoft katlanabilir telefon yapana kadar yaptığı telefonların arkasında dursa insanlar zaten kullanırdı.

 12. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Microsoft windows işletim sistemini adapte etse bari , bizi şu iosdan kurtarsın

  1. Anonim dedi ki:

   aynen

 13. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu haber kaç senedir var yeni bişey degil

" Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft katlanabilir telefon furyasına katılıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "