Okunma

Microsoft, Kinect’e Güveniyor!


18 Eylül 2010 Cumartesi 18:34
Microsoft, Kinect’e Güveniyor!

Xbox 360 için geliştirilen ve gamepad’siz oyun oynayabilme imkanını bizlere sağlayacağı vadedilen Kinect eklentisi, piyasaya sürülme tarihi yaklaştıkça teknoloji ve oyun dünyası meraklılarını iyiden iyiye heyecanlandırıyor. Kinect ile ilgili birçok haber yaptık ve biz de bu teknolojiyi bir hayli merak ediyoruz. Bu esnada Microsoft tarafından gelen kendinden emin ifadeler de, beklentilerimizi artırıyor.

 

 

Şimdi de Microsoft’un basın sözcülerinden Kudo Tsunoda yaptığı açıklamayla gündeme geldi. Tokyo Oyun Fuarı‘nda konuşan Tsunoda, deyim yerindeyse sektörü sallayacaklarını açıkça ifade etti. Tsunoda’nın konuşmasında hedefte Apple’ın teknoloji dünyasına yeni kazandırdığı iPad vardı. “iPad’in havasını indireceğiz” minvalinde yaptığı açıklamalar, Microsoft’un Kinect’e olan güvenini açık bir şekilde ifade ediyor.

:: Sizce Tsunoda haklı çıkacak mı?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, Kinect’e Güveniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Kinect’e Güveniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Kinect’e Güveniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "