Okunma

Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi!


18 Aralık 2017 Pazartesi 10:00
Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi!

Microsoft Launcher için geliştirmelerin ardı arkası kesilmiyor. Hala beta aşamasında olmasına rağmen Google Play Store üzerinden en az 10 milyon kez indirilen Android başlatıcısı yine daha fazlasını sunuyor.

Android için Microsoft Launcher 4.3 neler sunuyor?

Microsoft, uygulaması için sunduğu yeni güncellemeyle birlikte yeni özellikler ve iyileştirmeler sağlıyor. Öncelikle, uygulamanın artık maksimum 12×12 kılavuz düzenini desteklediğini ve uygulama/araç takımlarının yarı kılavuzda hareket ettirilebilir olduğunu belirtelim. Kısacası, daha büyük ikon düzenlerine destek gelmiş durumda. Yeni kullanıcıların önceki düzenini aktarabilmesi veya eski bir düzeni geri yüklemesi de mümkün.

Microsoft Launcher

Gerçekleştirilen kullanıcı arayüzü düzenlemeleri ise uygulama adı meninin kaydırılmasını, klasör simgesi/şeklinin düzenlenmesini içeriyor. Dock da artık 5 adetten fazla uygulamaya destek sağlıyor ve arama çubuğu varsayılan olarak alt kısımda konumlandırılıyor.

Kullanıcıların en sevineceği eklemenin ise düzenleme moduna girmeden uygulamaları sürükleyip bırakma olanağı olacağını tahmin ediyoruz. Son olarak, birçok çökme ve hata düzeltmesinin yanı sıra uygulamanın daha akıcı çalışması için de performans ayarlamalarının yapıldığını vurgulayalım.

:: Android başlatıcısı olarak siz hangisini tercih ediyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi!”

  1. Kemal dedi ki:

    uygulama adı meninin kaydırılması mı? meni ne ola ki 😀

" Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Launcher için bir güncelleme daha geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "