Okunma

Photosynth Güncellendi


13 Şubat 2009 Cuma 10:51
Photosynth Güncellendi

Henüz yeterli kitleye ulaşamasa da, Microsoft‘un umut kesmediği Photosynth için çeşitli yenilikler eklenirken, çok daha fazlasının da çalışmalarının sürdüğü açıklandı.

Cisimleri daha iyi döndürme ve hata ayıklamaları içeren güncelleme, nokta bulutu sisteminin Silverlight Viewer ile çalışmasını sağlıyor.

Facebook Benzeri Özellikler

Ana sayfa tasarımına çeki düzen veren Photosynth, kendi eklemelerinize yapılan yorumların yanı sıra, artık kişisel sayfanızdan yorum yaptığınız çalışmaları da görüntülemenizi mümkün kılıyor.

En favoriler ve en çok görüntülenenler şeklinde gezintinizi filtreleme seçeneğinin eklendiği Photosynth, artık bir foruma da sahip. Bakalım Microsoft Live Labs, önümüzdeki haftalarda bu servise başka ne yenilikler getirecek.

:: Photosynth servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Photosynth
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Photosynth Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Photosynth Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Photosynth Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "