Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u güncelliyor


22 Eylül 2020 Salı 20:30
Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u güncelliyor

Microsoft’un Outlook’taki büyük değişiklikleri iOS tarafındaki güncellemesiyle son bulmuyor. Aksine Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u da güncelliyor. Güncelleme genel anlamda basit değişiklikleri içinde barındırıyor desek yeridir. Outlook macOS Big Sur için güncelleme ekim ayında gelecek gibi duruyor.

Outlook macOS Big Sur için güncelleme yolda

Microsoft’un Ignite geliştirici konferansının bir parçası olarak duyurulan yeni Outlook aslında biraz makyajlanıyor. Tasarımsal açıdan daha parlak, çok sayıda yuvarlanmış köşe ve yarı saydam panelleri içinde barındırın bu yeni tasarım, daha minimal bir görünüm sağlıyor.

Apple’ın Big Sur sürümü için güncellenen uygulamaların neredeyse tamamı, daha sade ve düz tasarımlara kavuşuyor. Bu sebeple değerlendirildiğinde Outlook da aynı kervana katılıyor. Microsoft pazarlama programı yöneticisi Jessica Wilczek bir blog yazısında: “Outlook’u Outlook yapan şeylerden ödün vermeden Mac için Outlook’u kullanırken kendinizi evinizde hissetmenizi istedik” diyor.

Outlook macOS big sur icin guncelleme-00

Elbette, Outlook’un yeni tasarımı, Microsoft’un üzerinde çalıştığı tek şey değil.Şirket ayrıca bu yıl ekstra özelleştirme seçenekleri de sunmayı planlıyor. My Day olarak adlandırılan akıllı liste doğrudan platforma ekleniyor. Bu güncellemenin yine de bazı eksikleri bulunuyor. Zira yeni Outlook, Office 365, Outlook.com ve Google hesaplarıyla kolaylıkla entegre olabilirken, Apple’ın iCloud ve e-posta hesaplarını başlangıçta desteklemiyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

yani geç bile kalındı.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

MacOS için en iyi mail yazılımı Spark. Outlook kesinlikle iyi değil ama Apple’ın kendi mail yazılımı tam bir facia. Resmen rezillik…

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
4 ay önce

Bu yeni arayüz bir yıldır insider lara açılmış durumda ancak hala exchange desteği yok

" Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u güncelliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u güncelliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u güncelliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor
  2. 2 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  3. 3 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  4. 4 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  5. 5 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  6. 6 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  7. 7 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  8. 8 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  9. 9 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  10. 10 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme