Okunma

Microsoft Mango Hakkında Konuştu


04 Ekim 2011 Salı 14:00
Microsoft Mango Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz hafta Microsoft, Windows Phone 7 güncellemesi olan Mango’yu yayınlamış, birçok kullanıcı yavaş yavaş otomatik güncelleme ile Mango güncellemesine kavuşmuştu.

Ancak hala tam olarak tüm WP7 kullanıcıları güncellemeye ulaşabilmiş değil. Microsoft’tan Eric Hautala’nın yaptığı açıklamaya göre Microsoft’un hala genel bir güncelleme yayınlamamasının en büyük sebebinin, kullanıcılardan şu ana kadar gelen verilerin değerlendirilerek daha gelişmiş bir güncellemenin yayınlanabilmesi.

Bu veriler rastgele bir şekilde elde ediliyor. Yani belli bir operatör ya da cihaza ait kullanıcılardan değil, tamamen farklı özelliklere sahip kullanıcılardan alınıyor. Bu sayede daha doğru bir teknik ile daha uygun çözümlere ulaşmak mümkün oluyor.

Eğer güncellemeye biran evvel kavuşmak istiyorsanız, daha önce yayınladığımız habere göz atmak isteyebilirsiniz.

:: Mango güncellemesini yüklediniz mi?

 
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Mango Hakkında Konuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Mango Hakkında Konuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Mango Hakkında Konuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "