Okunma

Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor


02 Temmuz 2012 Pazartesi 08:30
Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor

Bildiğiniz gibi Microsoft Windows Marketplace, uygulamalar hazırlayıp yükleyebildiğiniz ve hazırlanan uygulamaları indirebileceğiniz bir servis. İşte bu uygulama servisi şu anda yalnızca 63 ülkede hizmet veriyor ve bu ülkelerden yalnızca 38 tanesinden uygulama gönderimine izin veriliyor.

Microsoft ise Marketplace ağını genişletmeyi planlıyor. Bu sayede daha çok kişiye ulaşacak olan serviste bulunan uygulama sayısının da kat kat artması bekleniyor.

Windows 8’in çıkışıyla birlikte 180 ülkede hizmet vermeye başlaması beklenen Windows 8 Marketplace’in hangi ülkelerde hizmet vermeye başlayacağını merak ediyorsanız, bu linki kullanarak tam listeye ulaşabilirsiniz.

Windows Marketplace’in Türkiye’ye de destek verdiğini fakat Windows 8’in çıkışıyla birlikte uygulama gönderimi yapmamıza izin verileceğini de hatırlatalım.

:: Windows 8 Marketplace ağının genişlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor”

  1. astegon dedi ki:

    Genişlesin genişlesin…

    Daha bizde cihaz yok

  2. malcomx239 dedi ki:

    Bilgi için tşk.

" Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Marketplace Ağı Genişliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "