Okunma

Microsoft MSN Yenilendi


09 Eylül 2014 Salı 11:38
Microsoft MSN Yenilendi

Microsoft, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen medya kuruluşlarının içeriğini kullanıcılara sunacak yeni MSN’i duyurdu.

Kullanıcıların hayatını zenginleştirecek bilgilerle donatılan yeni MSN, Microsoft’un sunduğu tüm ürün ve hizmetler için ortak bir erişim noktası olarak da görev yapan ideal bir başlangıç sayfası olarak konumlanacak.

Yeni MSN, yakın zamanda tüm Windows, iOS ve Android yüklü tüm cihazlardan ulaşılabilir olacak.

En popüler ve eksiksiz içerik

Spor, haber, sağlık, egzersiz, finans, gezi ve video dahil 10 ayrı içerik kategorisinin yer aldığı yeni MSN, Türkiye’deki ve dünyadaki binlerce yayıncı tarafından paylaşılan içeriklerle kullanıcılara tercih ettikleri konuları öne çıkaran küresel bir bakış açısı sunuyor.

Yeni platformda yer alacak bilgi çeşitliliği arasında 200 farklı spor liginden haberler ve her biri harika fotoğraflarla süslü 300 bin harika tarif gibi ilgi çekici içerikler yer alıyor. MSN’nin deneyimli editörleri 1.000’den fazla kaynağı tarayarak, Türkiye dahil özel pazarlar ve kültürler için içerik üretebiliyor.

Daha fazlasını bil, daha fazlasını yap

Yeni MSN, kullanıcıların aktif olarak kullandıkları alışveriş listesi, uçuş durumu ve tasarruf hesapları gibi bireysel üretkenlik araçları sunuyor. Outlook.com, Facebook, Twitter, OneNote, OneDrive ve yakın zamanda da Skype yeni MSN’e entegre bir şekilde sunulacak.

Sayfanın en üzerinde, bir şerit halinde bireyin en çok kullandığı iletişim araçlarının kısa yolları bulunuyor. Böylece kullanıcılar istedikleri bilgilerine hızlıca ulaşabiliyor. Bu entegre araçlar 8 ayrı kategoride kullanıcının keşfetmek, planlamak, yapmak ve takip etmek istediği aktivitelere kolay ulaşım sağlıyor. Ayrıca, kullanıcılar önemsedikleri haberleri takip edebilecekleri başlıklar kurabiliyor.

Kişiselleştirilmiş yapısıyla herkes için uygun

MSN’nin yenilenmiş yüzü sayesinde kullanıcılar ilgilendikleri içeriklere kolayca ulaşabiliyor. Kullanıcılar belirledikleri tasarımları sayesinde kategorileri ve ilgilendikleri içerikleri yeniden düzenleyebiliyor. Yeni MSN, hangi cihazı kullandığınızdan bağımsız ne görmek istediğinizi ön plana çıkararak kişiselleştiriyor.

MSN uygulamaları çok yakında Windows Phone, iOS ve Android platformlarında da yer alacak.

Markalar için yeni fırsatlar sunuyor

Markalar için, tüm mobil işletim sistemleri arasında uyumlu olarak MSN, kişiselleştirilmiş bir web deneyimi sunuyor. Yeni MSN, cihazlar arasında sorunsuz marka hikaye anlatımı için uygun bir platform ortaya koyuyor.

MSN’in yenilenmiş yüzü ile de reklam satın alma süreci artık çok daha kolay. Markalar eski MSN versiyonunda da olduğu gibi IAB standartlarına uygun satın almaları hızlı ve kolayca gerçekleştirebilecekler.

:: MSN web sayfasını kullanıyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Microsoft MSN Yenilendi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  program derken? msn geçen haftalarda resmi olarak öldü. zaten ölüydü ama işte.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  prgramını da lütfen bırakınız ki indirelim.
  hem size dua da ederiz..selamlarımızla..
  leyla

 3. TEGÝN dedi ki:

  Eskiden çok eskiden ara sýra takýldýðým bir ***** unuttum. Ama yeni tasarýmý hoþ olmuþ. Kullanýþlý.

" Microsoft MSN Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft MSN Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft MSN Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "