Okunma

Microsoft Office.com İle Ne Yapacak?


10 Ağustos 2009 Pazartesi 08:48
Microsoft Office.com İle Ne Yapacak?

Microsoft, tamamen Windows 7‘ye odaklanmış gibi gözükse de, el altından diğer işleriyle ilgilenmeye devam ediyor. Son olarak firma, Office.com adlı alan adını kendi hesabına geçirdi. ContactOffice Grup adlı bir kurumsal çözüm firmasına ait olan alan adı artık Microsoft’un oldu.

 

Bu alan adının değerlendirilmesi üzerinde Microsoft’un ne gibi projeleri olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. Office 2010 yazılım paketi üzerinde çalışmalarına devam eden Microsoft, büyük ihtimalle bu alan adını da Office 2010 Web Uygulamaları ile ilgili işlemler için kullanacak. 

Bilindiği üzere Office 2010, internet üzerinden erişilebilecek bir takım yeniliklerle geliyor.

:: Office Web Uygulamaları sizce başarılı olacak mı?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Office.com İle Ne Yapacak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Microsoft’tan tırt olmaz 😀
    Şaka bir yana belki güzel bir uygulama geliştirebilirler, Sonuçta koskoca microsoft 🙂

    MSDN

" Microsoft Office.com İle Ne Yapacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Office.com İle Ne Yapacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Office.com İle Ne Yapacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "