Okunma

Office Live Workspace Artık Türkçe


31 Aralık 2008 Çarşamba 10:52
Office Live Workspace Artık Türkçe

Microsoft Office kullanımında yeni bir dönemi başlatan Microsoft Office Live Workspace‘in Türkçe beta sürümü yayına açıldı. Microsoft Office‘in web tabanlı uzantısı olan platform kullanıcılara Office dosyalarını internet üzerinden kaydetme, paylaşma ve değişiklikleri saklama olanağı sunuyor.

Workspace Hizmetleri Ücretsiz

Kullanıcıların zengin bir deneyimi en kolay şekilde yaşamasını hedefleyen Microsoft Software plus Services (yazılım artı hizmetler) vizyonunun bir parçası olan Microsoft Office Live Workspace, Office kullanıcılarının çalışma alışkanlıklarını tamamen değiştiriyor. Kullanıcılar Workspace’in sitesini ziyaret ederek bu sanal platforma ücretsiz kayıt olabiliyor. Microsoft Office yazılımlarıyla düzenledikleri belgeleri kendi Live Workspace alanlarına yükleyen kullanıcılar, isterlerse bu belgeleri paylaşabiliyor, belgeler üzerinde başka kişilerle ortak çalışmalar yürütebiliyor ve çalışmalarını saklayabiliyorlar.

Word, Excel ve PowerPoint’ten Çıkmadan Workspace’e Kaydedin

Microsoft Office kullanıcıları artık kullandıkları yazılımları terketmeden belgelerini, kendi makinelerine kaydettikleri kolaylıkta Office Workspace‘e de kaydedebilecekler. Bunu kolaylaştıran Microsoft Office Live eklentisi (add-in), Microsoft PowerPoint, Excel ve Word dosyalarını tek bir tıklamayla web’deki alana kaydetmeye imkan veriyor. Bu eklenti sayesinde kullanıcılar uzun web adreslerini anımsamak veya dosya yüklemek için web tarayıcı açmak zorunda kalmıyorlar.

:: Office dosyalarınızı internet üzerinde paylaşabilmek ister miydiniz?

Bilgi için: Workspace
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Office Live Workspace Artık Türkçe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Office Live Workspace Artık Türkçe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Office Live Workspace Artık Türkçe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "