Okunma

Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek


12 Ocak 2009 Pazartesi 01:00
Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek

Microsoft tarafından duyurulan yeni bir şirket internet günlüğü, firmanın güncel meselelerle ilgili olarak kullanıcı ve bilişim sektöründen kişilerle daha iyi bir iletişim kurmasını hedefliyor. Özgün adıyla “Microsoft on the Issues”, kabaca bir tercümeyle ise “Microsoft’tan Meseleler Hakkında” isimli bu blog, aslında her zaman “şeytani” olarak görülen Microsoft’un kendisini biraz daha sevdirmesine ön ayak olacak.

Daha Fazla Etkileşim

Yapılan açıklamada, Microsoft’un tek taraflı bir açıklama yapma platformu oluşturmak yerine, internet kullanıcısı bilişim meraklılarıyla daha iyi iletişimde kalmak ve onlara meramını daha iyi biçimde anlatmak için bu günlüğün açıldığı söyleniyor. Microsoft’tan gözünüzü ayırmak istemeyenlerdenseniz, takip edeceğiniz bir adres daha  geldiğini müjdelemek istedik.

:: Yeni günlüğü hemen RSS listenize eklediniz mi?

Bilgi için: Microsoft on the Issues
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mikrosoftan meseleler konu edilecekse güncel takip edilebilir bir expolid sitesi yapacak windows ile ilgili sanırım microsoft. Veya MSSQL nasıl flush olur bağlantısı kopar bunu yazacak. Bakınız azizim bu site o zaman en cok microsoftun canını sıkar..

" Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Sorunları Blog’dan Çözecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "