Okunma

Microsoft’tan Yeni SideWinder


25 Kasım 2008 Salı 22:03
Microsoft’tan Yeni SideWinder

Microsoft‘un oyuncular için tasarladığı SideWinder isimli tam donanımlı fare, her oyuncu için yeterli derecede makul bir fiyata sahip değil. Diğer taraftan şekli, ağırlığı ve kullanım rahatlığı açısından ise tutulan bir fare olduğu da kesin. Microsoft, SideWinder’ın kalıbını alarak ve içine alışıldık 2000 DPI‘lık optik alıcı ekleyerek daha ekonomik bir fareyle çıkagelmiş. SideWinder X5, klasik SideWinder‘ın çok az özelliğine sahip. Gelin iki fare arasındaki farklara yakından bakalım.

İzleyin

 

 

 

SideWinder X5
Fare

Çözünürlük: 400, 800, 2000 DPI
Arabirim: USB
Tuş sayısı: 9 (3 tanesi çözünürlük için)

Üretici: Microsoft
Fiyat: ~45 dolar

:: Hangi SideWinder sizin için?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft’tan Yeni SideWinder konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft’tan Yeni SideWinder ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft’tan Yeni SideWinder ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "