Okunma

Microsoft Soapbox’tan vazgeçti


23 Temmuz 2009 Perşembe 06:23
Microsoft Soapbox’tan vazgeçti

YouTube‘un popülerliğinin hızla arttığı dönemde Microsoft, boş durmamış ve Soapbox adını verdiği bir video paylaşım sitesi açmıştı. İnternet kullanıcıları, Soapbox’a hiçbir zaman ilgi göstermeyince de Microsoft tarafından sitenin kapatılma kararı dün açıklandı.

 


Soapbox  piyasada tutunamayınca kapatılma kararı verildi.

Microsoft yetkililerinden Erik Jorgensen, yaptığı açıklamada “Soapbox’un yayın hayatına son veriyoruz. 29 Temmuz‘dan sonra kullanıcılar, videolarını siteye yükleyemeyecek. 31 Ağustos‘ta da tamamen kapatılacak” dedi.

:: Soapbox’ı kullanıyor muydunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Soapbox’tan vazgeçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Soapbox’tan vazgeçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Soapbox’tan vazgeçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "