Okunma

Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu


19 Mart 2009 Perşembe 06:18
Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu

Masa biçiminde, fazlasıyla dokunmatik bir arayüzle çalışan ve geleceğin teknolojisi olarak görülen Microsoft Surface PC’ler, Londra’daki resmi çıkış etkinliğinde tam 8.500 Sterlin, yani yaklaşık 20 bin TL fiyat etiketiyle sunuldu.

Bize Kaça Olur?

İngiltere’de Tesco Wine Club, First Direct ve Carphone Warehouse gibi firmalarla işbirliği içerisinde tanıtılan Microsoft Surface PC’nin ülkemize geliş fiyatı henüz bilinmiyor. Ancak her ihtimale karşı çuvalları hazırlamanızda fayda var.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Microsoft Surface
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ubuntu Surface’i bekleyelim bence yada Apple surface !!

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çuvalları hazırlamanızda fayda var.

    Güzel espri 😉 Doğru tespit…

" Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Surface’in Fiyatı Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "