Okunma

Microsoft To-Do yeniliklere kavuşuyor!


02 Şubat 2018 Cuma 15:00
Microsoft To-Do yeniliklere kavuşuyor!

Microsoft, görev yönetim uygulaması için yeni özellikler getirme planlarını açıkladı. Peki, Microsoft To-Do uygulaması hangi yeni özelliklere kavuşacak?

Microsoft To-Do daha gelişmiş hale geliyor!

İlk kez geçtiğimiz yıl sunulan uygulamanın UserVoice sayfası üzerinden yapılan paylaşıma göre, To-Do için alt görevler ve paylaşımlı listeler özellikleri yolda. Kullanıcılar arasında listelerin paylaşımı sayesinde ortak çalışmalara katkı sağlanacak. Hatta şirket şimdiden kendi ekibiyle özelliği test etmeye başlamış durumda.

Alt görevler özelliği ise uygulamanın yer aldığı tüm platformlara getirilecek. Özelliğin gelecek ilk güncellemede yer alması olası. Ayrıca güncellemenin küçük ve büyük geliştirmeler sağlayacağının da altı çiziliyor.

Microsoft To-Do

Uzun zamandır kayda değer güncellemeler almayan uygulama, kullanıcılarına genellikle hata düzeltmeleri ve geliştirmeler sunmuştu. Microsoft tarafından 2016 yılında satın alınan Wunderlist uygulamasının yerine geçmesi planlanan To-Do için neden böyle ağırkanlı davranıldığı ise merak konusu. Wunderlist hala çok daha güçlü ve işlevsel olmasıyla öne çıkıyor.

Microsoft To-Do için gelecekte sunulması planlananlar ise umut verici. Cortana entegrasyonu, dosya ekleme yetenekleri ve karanlık mod bunlardan bazıları. Umarız yakın zamanda şirket uygulamayı çok daha ilgi çekici hale getirmeyi başarabilir.

:: Görev yönetim uygulaması olarak siz hangisini tercih ediyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft To-Do yeniliklere kavuşuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft To-Do yeniliklere kavuşuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft To-Do yeniliklere kavuşuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "