Okunma

Microsoft Türkiye’de Yeni Atamalar


17 Ekim 2011 Pazartesi 14:06
Microsoft Türkiye’de Yeni Atamalar

2009 yılının Aralık ayından bu yana Microsoft Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Murat Yağcı, Platform Stratejileri Yöneticiliğine atandı.

Microsoft Türkiye ailesine 2002 yılının Ağustos ayında Pazarlama İletişimi Uzmanı olarak katılan Murat Yağcı, 2004 yılında Microsoft Türkiye Pazarlama İletişimi Müdürü oldu.

2009 yılının Aralık ayında Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine getirilen Murat Yağcı, Microsoft Türkiye’nin dijital PR ve sosyal medya alanındaki varlıklarının hayata geçirilmesi ve Microsoft Türkiye Blogu’nun kurulması sürecini yönetti.

Murat Yağcı yeni atandığı Platform Stratejileri Yöneticiliği görevinde Microsoft platformu ile diğer platformlar arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütecek.

İletişim sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Behice Funda, iş hayatına Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. 9 yıllık gazetecilik ve yayıncılık deneyiminin ardından 6 yıl boyunca iletişim danışmanlığı alanında çalışmalarını sürdüren Behice Funda, teknoloji, gıda, otomotiv, danışmanlık ve İK sekörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen uluslararası markalarına iletişim stratejileri geliştirilmesi ve uygulaması alanında danışmanlık yaptı.

Behice Funda, Kurumsal İletişim Müdürü olarak Microsoft Türkiye ailesine katılmadan önce Bayraktar Grubu’nun Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu. Galatarasay Lisesi ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Behice Funda, çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce biliyor.

:: Microsoft Türkiye’de Çalışmak İster miydiniz?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft Türkiye’de Yeni Atamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft Türkiye’de Yeni Atamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft Türkiye’de Yeni Atamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "