Okunma

Microsoft ve Digiturk Çalışmaları


12 Şubat 2010 Cuma 20:00
Microsoft ve Digiturk Çalışmaları

Digiturk‘ün kurumsal altyapı kazancı üzerine Microsoft ile gerçekleştirdiği ortaklığı, dün Digiturk Bilgi Teknolojileri Altyapı Bölümü Birim Yöneticisi Emrullah Çobaner‘den izlemiştik. Şimdi bu ortaklığı bir de Microsoft tarafından izleyelim. Microsoft‘tan Selma Karaca, bizlere yazılım ile kazancı anlattı:

Gördüğünüz üzere, bu ortaklık Digiturk kadar Microsoft’u da memnun etmiş. Kurumsallaşma yolunda atılan adımların ne kadar önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Siz de, kurumsallaşma yolunda ilerleyen bir firmada çalışıyorsanız, doğru yazılımları kullanarak, yazılımların avantajından yararlanabilir, birçok kazanç sağlayabilrisiniz.

:: Microsoft Digiturk arasındaki bu ortaklığı nasıl yorumluyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft ve Digiturk Çalışmaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft ve Digiturk Çalışmaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft ve Digiturk Çalışmaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "