Okunma

Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor!


20 Nisan 2017 Perşembe 05:00
Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor!

Takvimler 2015 yılını gösterirken yapılacaklar listesi hazırlamak için en popüler uygulamalardan biri olan Wunderlist’i satın alan Microsoft, aradan geçen iki yılın ardından uygulamanın fişini çekmeye hazırlanıyor.

Hoş geldin To-Do!

Öncelikle Wunderlist’in sonunu hazırlayan uygulamanın To-Do olduğunu belirtmemiz gerek. Fakat Microsoft, Wunderlist’i hazırlayanları da bir kenara atmayı düşünmüyor. Zaten ToDo uygulaması da Wunderlist’i hazırlayan ekip tarafından tasarlandı.

17-04/20/microsoft-to-do-840x486.jpg

Bu yüzden de Wunderlist’in en çok sevilen tüm özelliklerini To-Do uygulamasına kazandıracaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca Microsoft’un açıklamalarına göre Wunderlist, To-Do tam olarak istenen düzeye gelmediği sürece hala kullanılabilir olacak.

Yani şimdilik Wunderlist’in fişinin ne zaman çekileceği tam olarak netleşmiş durumda değil ama 2017 yılı sonuna kadar ortada Wunderlist diye bir uygulamanın kalmamış olacağını öngörmek de zor değil.

:: Wunderlist kullanıyor muydunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Wunderlist candır

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yazıyı okumadınız sanırım. Adamlar kendi uygulamalarına o özellikleri zaten kazandırıyor. O zaman eski uygulamanın bir mantığı yok. Muadili olduğu sürece sorun yok

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Wunderlist'i aktif kullanan biri olarak kapatılma sebebi nedir? To-Do'da aynı işlevlere sahip ise mantığı kavrayamadım.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Biz sirket olarak Wunderlist kullaniyoruz. Degistirmenin zamani geldi demekki.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Microsoft ne karıştırıyorsun yine

 6. SDN Okuru dedi ki:

  MİCROSOFT SATIN ALDIĞI ELİNİ ATTIĞI HER ŞEYİ BATIRIYOR. 🙂

" Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, Wunderlist’in fişini çekiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "